Stínící technika

Nabízíme obrovskou nabídku komponentů k oknům, zaklení či balkonům.V naší prodejně disponujeme se vzorníky různých typů, barev a náš kvalifikovaný personál Vám rád zodpoví jakékoliv otázky, týkajících se těchto komponentů a sestaví Vám cenovou nabídku pro Vaši představu Firma Climax, od které tyto produkty odebíráme se řadí mezi přední české firmy dodávající kvalitní materiál, který zaručuje dlouho životnost.

VÝHODY NAŠICH ŽALUZIÍ A ROLET:

- kvalitní komponenty
- záruka na veškerý sortiment 4 roky
- splňuje nové bezpečnostní normyzávazné pro všechny výrobce a montážní firmy
- bohatá barevná škála lamel i ostatních komponentů
- snadná dostupnost díky široké prodejní síti
- krátké dodací lhůty
Image

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie dnes představují nejpoužívanější způsob venkovního stínění. Díky svému umístnění před okny jsou účinnou tepelnou ochranou budov. Při staženém stavu odráží sluneční paprsky a nedovolují jejich proniknutí do interiéru. Tím příznivě ovlivňují tepelné podmínky uvnitř budovy. Pomocí naklápění lamel si můžete plynule regulovat denní světlo v místnosti. Venkovní žaluzie umožňují větrání otevřeným oknem i při jejich zatažení.

Cena za žaluzii 50cm x 50cm od 1700 Kč.
Image

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie představují jeden z nejstarších a nejrozšířenějších způsobů stínění. Jsou vhodné pro všechny typy oken. Jsou složeny z horního kovového nosníku, který skrývá vnitřní mechanismus, hliníkových lamel různé šířky a tloušťky a ovládání.

Cena za žaluzii 50cm x 50cm od 300 Kč. 
Image

Venkovní rolety

Venkovní rolety představují jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění rodinných domů či bytů. Lze je využít nejen jako ochranu proti slunci, ale i jako zábranu před únikem tepla skrz okenní otvor. V létě zabraňují přehřívání interiéru, v zimě naopak fungují jako tepelná izolace. Dochází tak ke značné úspoře nákladů za klimatizaci a vytápění.

Cena za roletu 60cm x 60 cm od 1700 Kč.
Image