PARAPETY

Parapety jsou ideálním doplňkem pro Vaše okna a dům. Parapety, které dodáváme jsou koncipované s ohledem na co nejmenší údržbu. Díky široké palatě barev a provedení dekorů se tyto parapety stanou nedílnou součástí jak vnitřních, tak venkovních prostor domu nebo bytu.

Vnitřní parapety nabízíme z velmi kvalitního PVC, které splňuje přísné hygienické normy. Nahoře je parapet ošetřen laminátem, který zaručuje minimální údržbu. Naší velkou nabídkou dekorů a barev PVC parapetů vyhovíme každému zákazníkovi. Plastové parapety zaručují plastovou tvrdost, proto nemají tendenci se ohýbat. Tyto parapety se dodávají včetně krytek v barvě. Dodáváme v šířkách od 150 mm - 600 mm. Doba dodání je do 7-mi pracovních dnů. 

Venkovní parapety nabízíme z taženého hliníku. Tento materiál zaručuje dlouhou životnost, barevnou stálost a minimální údržbu. Parapet z hliníku se vyznačuje svou tvrdostí a nemá tendenci se ohýbat ani jinak deformovat. Parapety se dodávají včetně krytek v barvě. Námi nabízené parapety jsou velmi odolné vůči špatnému počasí, UV záření a mrazu.

Dodáváme v šířkách od 90 mm do 400 mm. Doba dodání je do 7-mi pracovních dnů.

 

Image