HomeZasklívací systémyHliníkové altány

Altány

Hliníkové altány jsou vlastně pergoly včetně bočního zasklení. V podstatě je můžeme nazývat zimní zahradou „tří sezón“. Vzhledem k tomu, že altány nenabízíme v izolačním provedení, nejsou vhodné pro zimní temperování. V zimě v těchto altánech je o cca. 10°C více, než venku bez vytápění. V jarních a podzimních měsících je možné altán využívat jako „tepelný nárazník“. Díky své konstrukci jej slunce rychle zahřeje a Vy tak můžete drahocenné teplo získané zdarma pustit dovnitř domu.

Nabízíme hliníkové altány na míru v provedení se skleněnou střechou nebo polykarbonátem. Výhodou skla je jeho obrovská životnost a 100% průhlednost v případě čirého provedení. Sklo má také vlastnost nepohlcovat energii a díky tomu „netopí do hlavy“. Polykarbonát má výhodou ve své pružnosti a rozptýlení procházejícího světla, je také levnejší.

Nabízíme sklo Bezpečnostní lepené 4.4.2 (Connex 44.2).
To znamená 2x klasické sklo, prolepené speciální zesílenou folií. Nehrozí tedy v případě destrukce vysypání na Vaši hlavu jako u tvrzených skel, které jiní na střechy instalují. V případě volby polykarbonátu nabízíme dutinkový polykarbonát síly 16 mm, který je systémově zakončený páskami a „F“ lištou.

  

Go to top