Stínící technika

Nabízíme obrovskou nabídku komponentů k oknům, zaklení či balkonům.V naší prodejně disponujeme se vzorníky různých typů, barev a náš kvalifikovaný personál Vám rád zodpoví jakékoliv otázky, týkajících se těchto komponentů a sestaví Vám cenovou nabídku pro Vaši představu Firma Climax, od které tyto produkty odebíráme se řadí mezi přední české firmy dodávající kvalitní materiál, který zaručuje dlouho životnost.

ŽALUZIE 

  Vnitřní žaluzie představují jeden z nejstarších a nejrozšířenějších způsobů stínění. Jsou vhodné pro všechny typy oken. Jsou složeny z horního kovového nosníku, který skrývá vnitřní mechanismus, hliníkových lamel různé šířky a tloušťky a ovládání. Cena za žaluzii 50cm x 50cm od 300 Kč. 
     
  Venkovní žaluzie dnes představují nejpoužívanější způsob venkovního stínění. Díky svému umístnění před okny jsou účinnou tepelnou ochranou budov. Při staženém stavu odráží sluneční paprsky a nedovolují jejich proniknutí do interiéru. Tím příznivě ovlivňují tepelné podmínky uvnitř budovy. Pomocí naklápění lamel si můžete plynule regulovat denní světlo v místnosti. Venkovní žaluzie umožňují větrání otevřeným oknem i při jejich zatažení. Cena za žaluzii 50cm x 50cm od 1700 Kč.
     
  Venkovní rolety představují jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění rodinných domů či bytů. Lze je využít nejen jako ochranu proti slunci, ale i jako zábranu před únikem tepla skrz okenní otvor. V létě zabraňují přehřívání interiéru, v zimě naopak fungují jako tepelná izolace. Dochází tak ke značné úspoře nákladů za klimatizaci a vytápění. Cena za roletu 60cm x 60 cm od 1700 Kč.


VÝHODY NAŠICH ŽALUZIÍ A ROLET:

- kvalitní komponenty
- záruka na veškerý sortiment 4 roky
- splňuje nové bezpečnostní normyzávazné pro všechny výrobce a montážní firmy platné od 1. 9. 2014
- bohatá barevná škála lamel i ostatních komponentů
- snadná dostupnost díky široké prodejní síti
- krátké dodací lhůty

   

Go to top