Zábradlí

Námi dodávané zábradlí je určeno především pro lodžie, balkony a je vyráběno v široké škále variant. Od roku 2012 vyrábíme typové hliníkové zábradlí, které je certifikováno. Ostatní zábradlí (ocelová) jsou vyráběna formou zakázkové výroby na základě dokumentace od autorizovaných projektantů. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem poskytujeme i poradenství v oboru ( návaznost na další stavební prvky, projektovou přípravu)...

Problémy stávajících zábradlí panelových objektů:

. konstrukce je bez kvalitní povrchové úpravy (koroduje)
. zábradlí je uchyceno ke stěnám objektu nepružně - dochází k praskání stěn
. výplň zábradlí je uložena nepružně - dochází k jejímu praskání
. zábradlí je ukotveno do podlahy - dochází k zatékání a následnému narušení podlah (stropů)

Vlastnosti námi dodávaného zábradlí:

. kotvení zábradlí není prováděno do podlahy (konstrukce je navržena statiky - z masivních hliníkových nebo ocelových profilů)
. konstrukce zábradlí je ukotvena přes pružné úchyty (eliminují roztažnost materiálů)
. výplň je v zábradlí uchycena pružně (eliminuje praskání výplní)
. antikorozní úprava s životností minimálně 30 let (hliník nebo žárově zinkovaná ocel + prášková barva komaxit)
. zábradlí je připraveno a dimenzováno na osazení zasklívacím systémem

 

z2  z1  z3

Nezávazná poptávka

Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů

Vyplněním a odeslání tohoto formuláře vyjadřuji společnosti KBS Lovosice s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a s použitím kontaktních údajů pro obchodní a marketingové účely. Tyto údaje nebudou bez souhlasu objednatele poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním oznámení na adresu okna@kbslovo.cz nebo telefonicky na čísle 777 226 650. 

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany KBS Lovosice s.r.o., které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi KBS Lovosice s.r.o. a uživatelem. KBS Lovosice s.r.o. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu do uzavření smlouvy mezi uživatelem a KBS Lovosice s.r.o., nebo do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: okna@kbslovo.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

CAPTCHA
Go to top